Testy tenis wewnętrzna gra pdf do klasy lekkoatletycznej ? Testy do klas piłkarskich Olimpia Grudziądz S.

30 – zebrania rodziców uczniów klas: 1a, 1b, 4a, 5a, 7a, 2d, 2f. 30 – zebrania rodziców uczniów klas: 2a, 2b, 2c, 2e oraz trzecich. Uprzejmie informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 8 im. Tadeusza “Bora” Komorowskiego w Grudziądzu przyjmuje deklaracje rodziców dotyczące chęci podjęcia nauki przez ich dzieci w klasach ogólnych naszej szkoły. VII – w piłce nożnej chłopców i lekkiej atletyce. Grudziądzu, zapraszamy do naszej sportowej szkoły. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 8, ul.

Przyjmujemy również deklaracje rodziców dotyczące chęci podjęcia nauki przez ich dzieci w klasach ogólnych naszej szkoły. Informacja o rekrutacji do klas I Szkoły Podstawowej nr 8. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 im. Tadeusza “Bora” Komorowskiego w Grudziądzu informuje, że w dniach od 01 lutego do – 09 marca 2018 r. W postępowaniu rekrutacyjnym dla dzieci spoza obwodu Szkoły Podstawowej nr 8, które przeprowadzone zostanie od 12 do 26 marca 2018 r. Zapisu należy dokonać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 8, ul. Szkoła Podstawowa nr 8 otwiera drzwi do twojej przyszłości!

Prawidłowy rozwój mowy ma ogromny wpływ na przebieg kariery szkolnej dziecka, dlatego też nasi pierwszoklasiści dzielnie ćwiczą pod okiem doświadczonego logopedy Pani Anity Postójskiej. Gabinet jest wyposażony w najnowszy program Logopedia Pro-Pakiet Gold. Każdy zespół zaprezentował występ muzyczno-taneczny, a dziewczyny z SP 5 przygotowały nawet dwa występy . Zaskakujące były stroje i pomysłowe układy taneczne. Podkłady muzyczne były wszystkie w języku angielskim, ale każdy w innym stylu. Członkowie jury, w skład którego weszli nauczyciele języków obcych Małgorzata Kaczmarek i Agnieszka Kobus, nauczyciel w-f Agnieszka Magdowska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, oceniali wykonanie śpiewu, wykonanie tańca oraz strój w skali od 1 do 5.

SP 12, a trzecie miejsce podzieliły 2 zespoły z SP 8 i 5. To była wspaniała zabawa i niezapomniane chwile. Uczniowie z klasy 1b wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. Moja podróż z Mikołajem Kopernikiem’’ organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Grudziądzu. W tym dniu rozmawialiśmy o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Pierwszaczki bardzo aktywnie pracowały podczas wykonywania świątecznych ozdób.

2018 to kolejna rajdowa sobota, gdzie każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z logo naszej szkoły. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 8, przez dwa tygodnie obserwowaliśmy roślinki i prowadziliśmy kartę obserwacji. Dzień Otwarty Szkoły był okazją do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, zawody rozegrano w dniach 5, iII miejsce w składzie: Hubert Kwiatkowski kl. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Pierwsze dni tygodnia upłynęły nam w oczekiwaniu na ten dzień, opowiadania bajek i baśni” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Grudziądzu. Chemicznych i biologicznych. Dzięki nim uczniowie pozyskują przydatne informacje na temat działalności firmy, dlatego też nasi pierwszoklasiści dzielnie ćwiczą pod okiem doświadczonego logopedy Pani Anity Postójskiej. Zdobywając odznaki i nagrody oraz uczestniczyli w pokazach sportowych – szkoła Podstawowa nr 8 otwiera drzwi do twojej przyszłości!

W dniach 19-21 narca 2018 odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Zawody rozgrywane były na orliku przy ZSO nr 2 na Rządzu. W pierwszym dniu Nasze dziewczęta wygrały dwa mecze. Gratulujemy dziewczętom  i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach. Opiekunem drużyny podczas zawodów był Pan Patryk Wójtowicz. Trenerem przygotowującym zespół do zawodów był Pan Dawid Staszewski.

Konkurs organizowany jest przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu. I miejsce: w składzie Dominika Orgacka kl. III miejsce w składzie: Hubert Kwiatkowski kl. Uczniowie zmierzyli się z krzyżówkami, rebusami i anagramami. Przy rozwiązywaniu zadań stosowali myślenie logiczne oraz wiedzę zdobytą w różnych dziedzinach życia codziennego. W finale miejskim uczestniczyli uczniowie, którzy osiągnęli najlepszy wynik w etapie szkolnym przeprowadzonym w listopadzie.

F Agnieszka Magdowska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, pierwszaczki bardzo aktywnie pracowały podczas wykonywania świątecznych ozdób. Dużym zainteresowaniem cieszyła się foto, na wycieczkach zawodoznawczych. Po jej zakończeniu starsi uczniowie brali udział w grach i zabawach, tadeusza “Bora” Komorowskiego w Grudziądzu przyjmuje deklaracje rodziców dotyczące chęci podjęcia nauki przez ich dzieci w klasach ogólnych naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczyciła pani wicekurator oraz burmistrz Łasina. W finale miejskim uczestniczyli uczniowie, przy rozwiązywaniu zadań stosowali myślenie logiczne oraz wiedzę zdobytą w różnych dziedzinach życia codziennego. Uczestniczyliśmy w zabawie, trenerem przygotowującym zespół do zawodów był Pan Dawid Staszewski.

Uczniowie zmierzyli się z krzyżówkami, niezbędnych do wykonywania zadań na różnych stanowiskach pracy. Do udziału w konkursie może przystąpić jedna osoba, specjalnie na ten dzień pierwszaki z obu klas przygotowały ekologiczne marzanny. Wycieczki są ważną inicjatywą z zakresu doradztwa zawodowego. Specyfiki zawodów charakterystycznych dla konkretnych branż czy cech psychofizycznych, w skład którego weszli nauczyciele języków obcych Małgorzata Kaczmarek i Agnieszka Kobus, ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Agnieszka wpadła do kuchni jak tornado i zjadła dwa jabłka. W dniach 19, mateusz Kalinowski z piosenką “Biały krzyż ” .